Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Nasza wizja

Story Planet Go to pierwszy na świecie market place łączący twórców wycieczek i turystów. W aplikacji każdy może zostać autorem szlaków i zarabiać na swojej wiedzy. Naszym celem jest nie tylko stworzenie i spopularyzowanie aplikacji mobilnej, w której każdy turysta, bez względu na porę dnia czy cel podróży, znajdzie dla siebie atrakcyjne wycieczki tworzone przez profesjonalistów. Story Planet Go to także innowacyjne narzędzie dla przewodników i innych osób chcących zarabiać na swojej wiedzy w branży turystycznej. Od początku 2022 roku nasz zespół, złożony ze specjalistów data science, machine learning i IT, tworzy i rozwija oprogramowanie do automatycznego generowania szlaków do zwiedzania na podstawie dzieł literackich i fabularnych, z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji. Stworzone oprogramowanie wraz z autorską bazą danych szlaków umożliwia autorom wycieczek (m.in. przewodnikom, autorom blogów, klientom B2B) automatyczną kreację tematycznych tras do zwiedzania wraz z opisami miejsc i atrakcji turystycznych.

Dla Inwestorów

Interesujesz się podróżami i chcesz współtworzyć globalną markę? Dołącz do nas.

Szukamy partnerów inwestycyjnych w zakresie:

 • rozwoju aplikacji (rzeczywistość rozszerzona),
 • wejścia z produktem na rynki zagraniczne.

Korzyści:

 • udziały w spółce,
 • zespół o uzupełniających się kompetencjach
  z doświadczeniem w e-commerce, grach mobilnych, projektach badawczo-rozwojowych z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji,
 • sieć współpracowników z Europy i USA odpowiadających
  za tworzenie i sprzedaż wysokiej jakości produktów i usług
  w branży turystycznej,
 • know-how w tworzeniu platform i aplikacji wykorzystujących mechanizmy z gier oraz doświadczenie w przygotowywaniu wartościowej treści generującej ruch.
Skontaktuj się z nami

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.

Masz pytania, uwagi, pomysły? Chcesz z nami współpracować? Zapraszamy do kontaktu.

SP Sp. z o.o.
ul. Żurawia 71,
15-540 Białystok
NIP: 9662146888