Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Ciekawostki o Lesie Kabackim

6,4 km
Las Kabacki przyciąga na spacery wszystkich, którzy lubią kontakt z przyrodą, świeże powietrze, chcą uciec chociaż na chwilę od zgiełku i hałasu miasta. Spacer, który proponuję, dodatkowo urozmaicony jest o ciekawostki historyczne i ze świata przyrody. Dowiesz się, jak guziec uciekł do lasu, gdzie rośnie jedno z najstarszy warszawskich drzew, gdzie miała miejsce największa katastrofa lotnicza w historii naszego kraju. Najwytrwalsi dowiedzą się gdzie mieściła się tajna jednostka wojska. Zapraszam na spacer.
Porady do wycieczki
  • Spacer zaczyna się przy Stacji Techniczno-Postojowej Kabaty metra warszawskiego. Kończy w lesie z możliwością przejścia do ul. Leśnej z drugiej strony Stacji Techniczno-Postojowej. Polecam po zakończeniu wycieczki, spacer po lesie.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 5
Punkty do zdobycia 20p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.