Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Śladami prokuratora Szackiego – „Uwikłanie”

10,6 km
Zapraszam na spacer śladami bohatera książki „Uwikłanie” Zygmunta Miłoszewskiego – prokuratora Teodora Szackiego. To pierwsza część trylogii, a zarazem jedyna, której akcja rozgrywa się w Warszawie. W drugim tomie wraz z bohaterem trafiamy do Sandomierza, w trzecim do Olsztyna. 
Porady do wycieczki
  • Trasa przewidziana jest dla osób dorosłych i młodzieży. Rekomendujemy przemierzenie jej głównie pieszo, ale że dwie części trasy położone są dość daleko od siebie (pierwsza część to Śródmieście, druga – Praga Północ) najlepiej odcinek ten pokonać komunikacją miejską lub rowerem (szczegółowe informacje w opisie punktu 9) – przy średnim tempie pokonanie trasy zajmuje około 2 godzin (plus przejazd autobusem ok. 15 minut).Trasa typowo miejska, po drodze nie ma obiektów, do których byłby płatny wstęp.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 6
Punkty do zdobycia 24p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.