Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Warszawa Leopolda Tyrmanda

4,94 km
Zapraszam na spacer po miejscach związanych z arcywarszawskim pisarzem – Leopoldem Tyrmandem. Autor kultowego „Złego”, ale też „Dziennika 1954” czy „Życia towarzyskiego i uczuciowego”, w którym obsmarował śmietankę stolicy lat 50. i 60., urodził się w Warszawie, tutaj dorastał, żenił się, rozwodził. Stąd w 1965 r. wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by nigdy nie wrócić. Na trasie znajdą się miejsca związane zarówno z biografią, jak i twórczością Tyrmanda. 
Porady do wycieczki
  • Trasa przewidziana jest dla osób dorosłych i młodzieży. Rekomendujemy przemierzenie jej pieszo – przy średnim tempie pokonanie trasy zajmuje około 2 godzin.Trasa typowo miejska, na trasie nie ma obiektów, do których byłby płatny wstęp.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 7
Punkty do zdobycia 28p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.