Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Warszawa nieoczywista (od przedwojennego pasażu do architektury brutalistycznej)

3,58 km
Zapraszam na spacer po Warszawie, o której zwykle nie mówią przewodniki. Odwiedzimy miejsca, do których rzadko się zagląda, opowiemy o tajemnicach warszawskich podwórek, sprawach dziwnych i mało znanych. Więc jeśli chcesz zobaczyć przedwojenny pasaż niszczejący na zapleczu jednej z głównych ulic, pałac, który został obrócony o 78 stopni, symbole masońskie czy perełkę powojennego brutalizmu, zapraszam. Będzie też można się przekonać, czy ulica Dowcip jest zabawna, przejść się „dreptakiem”, pomarzyć o sukniach z najelegantszego domu mody czy poszukać śladów łuku triumfalnego. 
Porady do wycieczki
  • Trasa przewidziana jest dla osób dorosłych i młodzieży. Rekomendujemy przemierzenie jej pieszo – przy średnim tempie pokonanie trasy zajmuje nieco ponad 2 godzin.Trasa typowo miejska, po drodze jest jedno muzeum, do którego jest płatny wstęp (Muzeum Etnograficzne, szczegóły w punkcie 7).   Na tej trasie aplikacja czasami nie pokazuje krótszych, bezpośrednich przejść - jeśli one są, informacje takie znajdują się w poradach przy poszczególnych punktach.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 6
Punkty do zdobycia 24p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.