Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Warszawa nieoczywista (od przedwojennego pasażu do architektury brutalistycznej)

3,58 km
0,91 h
Zapraszam na spacer po Warszawie, o której zwykle nie mówią przewodniki. Odwiedzimy miejsca, do których rzadko się zagląda, opowiemy o tajemnicach warszawskich podwórek, sprawach dziwnych i mało znanych. Więc jeśli chcesz zobaczyć przedwojenny pasaż niszczejący na zapleczu jednej z głównych ulic, pałac, który został obrócony o 78 stopni, symbole masońskie czy perełkę powojennego brutalizmu, zapraszam. Będzie też można się przekonać, czy ulica Dowcip jest zabawna, przejść się „dreptakiem”, pomarzyć o sukniach z najelegantszego domu mody czy poszukać śladów łuku triumfalnego. 
Porady do wycieczki
  • Trasa przewidziana jest dla osób dorosłych i młodzieży. Rekomendujemy przemierzenie jej pieszo – przy średnim tempie pokonanie trasy zajmuje nieco ponad 2 godzin.Trasa typowo miejska, po drodze jest jedno muzeum, do którego jest płatny wstęp (Muzeum Etnograficzne, szczegóły w punkcie 7).   Na tej trasie aplikacja czasami nie pokazuje krótszych, bezpośrednich przejść - jeśli one są, informacje takie znajdują się w poradach przy poszczególnych punktach.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 6
Punkty do zdobycia 24p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.