Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Warszawa Stefana Żeromskiego

9,54 km
Szlak dla osób zainteresowanych literaturą. Prowadzi z Ogrodu Saskiego przez Nowe i Stare Miasto, Trakt Królewski i kilka bocznych ulic, do Łazienek. Stefan Żeromski, chociaż urodzony na Kielcczyźnie, w różnych okresach życia był związany z Warszawą i znalazło to odbicie w jego twórczości. Jego życie nie było ani łatwe, ani tym bardziej nudne – warto przypomnieć tego pisarza i jego związki ze stolicą. Przekonacie się, że autor „Dziejów grzechu” sam też do świętych nie należał. Zapraszamy na trasę.Szlak przewidziany jest dla osób dorosłych i młodzieży, polecany również dla szkół. Rekomendujemy przemierzenie go pieszo – przy średnim tempie pokonanie trasy zajmuje około 3 godzin. 
Porady do wycieczki
  • Trasa typowo miejska, na trasie jest jeden obiekt, do którego wstęp jest płatny – Ogród Botaniczny UW.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 7
Punkty do zdobycia 28p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.