Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Z Bareją po Powiślu

3,82 km
Zapraszam na spacer po Powiślu w poszukiwaniu miejsc, które uwiecznił w swoich komediach Stanisław Bareja. Będziemy poruszać się śladami bohaterów filmów „Miś”, „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”, „Mąż swojej żony” i serialu „Zmiennicy”. Wspomnimy zarówno o miejscach, które nadal istnieją, jak choćby poczta, na której stoi w długiej kolejce dyrektorowa Krzakoska albo kiosk, w którym można było kupić „poradnik speleologiczny” i szampon „Samson”, jak i o tych, po których nie ma już śladu. 
Porady do wycieczki
  • Trasa przewidziana jest dla osób dorosłych i młodzieży. Rekomendujemy przemierzenie jej pieszo – przy średnim tempie pokonanie trasy zajmuje około 1,5 godziny.Trasa typowo miejska, po drodze nie ma obiektów, do których byłby płatny wstęp.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 6
Punkty do zdobycia 24p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.