Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Z dawnego placu Muranowskiego na Nowe i Stare Miasto

3,34 km
Zapraszam na spacer po ciekawym fragmencie Warszawy. Wyruszymy z okolic dawnego placu Muranowskiego, po którym dziś nie ma już żadnego śladu, przejdziemy przez Nowe Miasto i Barbakan na Starówkę. Będzie można zobaczyć najważniejsze zabytki, takie jak Zamek Królewski, Katedra św. Jana, Rynki Starego i Nowego Miasta czy Kolumnę Zygmunta, ale też miejsca mniej oczywiste, jak choćby Muzeum Marii Curie-Skłodowskiej, Pomnik Sybiraków czy piękny, barokowy kościół Sakramentek. 
Porady do wycieczki
  • Trasa przewidziana jest dla osób dorosłych i młodzieży. Rekomendujemy przemierzenie jej pieszo – przy średnim tempie pokonanie trasy zajmuje około 2 godzin (nie licząc czasu na zwiedzanie muzeów).Trasa typowo miejska, po drodze kilka obiektów muzealnych (szczegóły przy poszczególnych punktach).
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 6
Punkty do zdobycia 24p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.