Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Warmia i Mazury

Zakochana w Warmii i Mazurach przewodniczka turystyczna, hotelarz z wieloletnim doświadczeniem. Wielka miłośniczka przyrody i mikrohistorii – historii życia codziennego i obyczajowości małych społeczności. Oprowadza po miejscach nietypowych, odkrywa zapomniane. Uważna na to, co ledwo dostrzegalne, wrażliwa na ludzi i ich historie. Wielbicielka wycieczek rowerowych i pieszych wędrówek. Wyróżniona podziękowaniami Prezydenta Miasta Olsztyna za pracę społeczną na rzecz rozwoju i promocji turystyki w mieście i regionie. Współautorka publikacji „Gościniec Niborski” (wyd. ElSet, 2019), która została wyróżniona w kategorii przewodnik tekstowy w konkursie Magazynu Literackiego „Książki” na najlepsze książki turystyczne roku 2019. Autorka przewodnika „Mazury. Atlas Turystyczny” (wyd. SBM, 2021), książki „Warmia i Mazury Slow” (wyd. SBM, 2022) oraz przewodnika „W krainie południowej Warmii” (wyd. ElSet, 2023). Instruktor przewodnictwa Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.