Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Piotr Hummel

Jestem przewodnikiem miejskim, historykiem i popularyzatorem historii. Kocham Warszawę i uwielbiam o niej opowiadać. Fascynują mnie przemiany społeczne i urbanistyczne XIX-wiecznego miasta, a w szczególności stosunki sąsiedzkie mieszkańców Warszawy, które badam w ramach doktoratu. Zgłębianie tajemnic Warszawy jest moją pasją, jednak prawdziwą satysfakcje daje mi dopiero dzielenie się swoją wiedzą z innymi. Pierwsze szlify przewodnickie zdobywałem w Muzeum Warszawy, aby następnie uzyskać licencję na oprowadzanie polskich i anglojęzycznych grup na terenie całego miasta. W 2013 roku, wraz z przyjaciółmi, założyliśmy organizację przewodnicką WAWstep. Wspólnie z Franciszkiem Bojańczykiem powołaliśmy do życia Muzeum Kamienicy opowiadające, niedocenianą, a tak nam bliską, historię codzienności.

Wybierając się na wycieczkę ze mną trzeba być przygotowanym, że szybko zejdziecie z uczęszczanych traktów, by odkrywać nieznane zakamarki i podwórka;).

Tutaj znajdziecie strony moich organizacji.
a) WAWstep: www.wawstep.pl
b) Muzeum Kamienicy: https://www.facebook.com/muzeumkamienicy

Jeśli chcielibyście pójść na wycieczkę ze mną piszcie lub dzwońcie:)
mail: piotr.hummel@gmail.com
telefon: +48 691117649

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.