Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Dubaj na weekend – między zabytkami a postępem

101,72 km
Nie da się ukryć, że głównym powodem, dla którego większość turystów odwiedza Zjednoczone Emiraty Arabskie jest Dubaj – wielka metropolia, która każdemu kojarzy się z nowoczesnością i rozmachem. Atrakcje Dubaju przyciągają wielu, ale zwiedzanie tego miasta trzeba dobrze zaplanować – miasto jest bowiem potężne, a atrakcje porozrzucone po jego ogromnej powierzchni.Przygotowaliśmy dla Ciebie plan zwiedzania Dubaju - to potężna metropolia, w której jest wiele do zobaczenia i ma wiele różnych oblicz. Poznaj Dubaj i jego różne wizerunki!
Porady do wycieczki
  • Dubaj to naprawdę ogromne miasto, a poszczególne atrakcje rozmieszczone są w różnych zakątkach miasta. Pomiędzy nimi w większości przypadków będziesz musiał poruszać się komunikacją miejską lub taksówkami. Z racji niskich kosztów paliwa, taksówki w Dubaju są naprawdę tanie i są najlepszym rozwiązaniem na pokonywanie odległości między poszczególnymi atrakcjami miasta.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania
Punkty do zdobycia 0p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.