Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Warszawa Kabaretu Hrabi rowerowo

26,89 km
Kabaret Hrabi istnieje na polskiej scenie od 2002 roku. Jego pierwotny skład stanowili: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch i Krzysztof Szubzda. W 2003 roku Krzysztofa Szubzdę zastąpił w zespole Tomasz Majer. W tym składzie kabaret Hrabi funkcjonuje do dziś. Dwójka aktorów - Kołaczkowska i Kamys - współtworzyła niegdyś legendarny kabaret Potem. Wszyscy czworo spotkali się dawno temu w zielonogórskim klubie Gęba, który w krótkim czasie stał się centrum Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Dziś, połowa zespołu – Joanna Kołaczkowska i Tomasz Majer – mieszka w Warszawie, a Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch, w okolicach Zielonej Góry. Do ułożenia wycieczki warszawskimi ścieżkami kabaretu Hrabi zainspirowała mnie książka „Hrabi. Duszkiem tak!”, którą w 2019 roku napisałem wraz z artystami i Jakubem Jabłonką.
Porady do wycieczki
  • Na wycieczkę warto zabrać ze sobą książkę "Hrabi. Duszkiem tak!" i telefon z dostępem do internetu, by odnajdywać wspomniane piosenki oraz skecze. I zaśmiewać się do łez!
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 3
Punkty do zdobycia 12p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.