Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Warszawa Kabaretu Hrabi rowerowo

26,89 km
6,65 h
Kabaret Hrabi istnieje na polskiej scenie od 2002 roku. Jego pierwotny skład stanowili: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch i Krzysztof Szubzda. W 2003 roku Krzysztofa Szubzdę zastąpił w zespole Tomasz Majer. W tym składzie kabaret Hrabi funkcjonuje do dziś. Dwójka aktorów - Kołaczkowska i Kamys - współtworzyła niegdyś legendarny kabaret Potem. Wszyscy czworo spotkali się dawno temu w zielonogórskim klubie Gęba, który w krótkim czasie stał się centrum Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Dziś, połowa zespołu – Joanna Kołaczkowska i Tomasz Majer – mieszka w Warszawie, a Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch, w okolicach Zielonej Góry. Do ułożenia wycieczki warszawskimi ścieżkami kabaretu Hrabi zainspirowała mnie książka „Hrabi. Duszkiem tak!”, którą w 2019 roku napisałem wraz z artystami i Jakubem Jabłonką.
Porady do wycieczki
  • Na wycieczkę warto zabrać ze sobą książkę "Hrabi. Duszkiem tak!" i telefon z dostępem do internetu, by odnajdywać wspomniane piosenki oraz skecze. I zaśmiewać się do łez!
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 3
Punkty do zdobycia 12p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.