Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Sewilla – Najpiękniejsze perły hiszpańskiej Andaluzji

9,99 km
Przepiękne miasto i stolica Andaluzji zachwyca już od pierwszego spotkania. Mieszanka wpływów islamskich i chrześcijańskich, sieć wąskich uliczek z kamienicami aż rażącymi żywymi kolorami, fantastyczne jedzenie, uśmiechnięci ludzie, flamenco… Sewilla – co zobaczyć – możesz zadawać sobie to pytanie przed podróżą. I ten wpis na nie odpowie – poznaj najpiękniejsze atrakcje Sewilli – stolicy Andaluzji.Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik na weekendowe zwiedzanie najpiękniejszej perły hiszpańskiej Andaluzji - Sewilli. Poznasz jej niezwykłe zabytki, urokliwe zakamarki, historię, a także wysłuchasz i oglądniesz niesamowity pokaz flamenco. Sewilla to bez wątpienia miasto, w którym łatwo się zakochać!
Porady do wycieczki
  • Plan, który tutaj przygotowaliśmy idealnie nadaje się na weekendową wycieczkę, możesz go także rozbić na więcej dni. Najlepiej po Sewilli jest poruszać się po prostu pieszo, ale doskonale nadaje się także na zwiedzanie rowerem. Komunikacja miejska działa tutaj bez zarzutów, warto więc z niej korzystać na dłuższych dystansach.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania
Punkty do zdobycia 0p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.