Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Trójwieś Beskidzka i źródła Wisły w 3 dni.

63,85 km
Podczas tej wycieczki poznasz Trójwieś Beskidzką na którą składa się  Istebna, Koniaków i Jaworzynka. Znajduje się ona na południu Śląska Cieszyńskiego i słynie z pięknych widoków, doskonałej kuchni i wciąż jeszcze pielęgnowanej tradycji - w tym pasterskiej. Nie zapomnimy też o Wiśle - mieście naszego słynnego skoczka narciarskiego Adama Małysza i najdłuższej polskiej rzeki. Przekonasz się jednak, że to nie wszystkie atrakcje tego miejsca. Druga część wycieczki będzie idealne dla miłośników górskich wędrówek, zapierających dech w piersiach widoków, a także dla tych, którzy chcą “pobawić” się w odkrywców. Jej głównym celem jest bowiem odkrywanie źródeł Wisły. Tak - źródeł, bo nasza najdłuższa polska rzeka ma ich aż dwa i obydwa zlokalizowane są na stokach Baraniej Góry.
Porady do wycieczki
  • Z uwagi na długość dnia wycieczkę warto zrealizować w miesiącach letnich lub pod koniec wiosny. Wówczas optymalnie wszystkie punkty programu będzie można zrealizować pomiędzy piątkiem a niedzielą. Istnieje także możliwość skrócenia wycieczki na przykład pomijając niektóre atrakcje w Trójwsi Beskidzkiej lub dla osób, które nie lubią lub nie mogą wędrować po górach, zrezygnować z trekkingu na Baranią Górę.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania
Punkty do zdobycia 0p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.