Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem

Wrocławski rynek śladem krasnoludków

1,58 km
Mam przyjemność zaprosić Cię do okrycia wrocławskiego rynku z oryginalnej, baśniowej perspektywy. Podczas spaceru poznasz historię wrocławskich krasnoludków, zobaczysz najciekawsze atrakcje zabytkowej części miasta, a przy okazji poznasz historię i sporo ciekawostek. Gwarantuję Ci, że wycieczka jest świetnym pomysłem nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. Historie oraz trasa zostały dobrane w taki sposób, żeby każdy znalazł coś dla siebie.
Porady do wycieczki
  • Centrum Wrocławia jest świetnie przystosowane dla każdego, bez żadnych barier.Dookoła jest mnóstwo sklepów, restauracji oraz punktów, gdzie bezpłatnie można zaczerpnąć wody.Pomimo tego rekomenduje zaopatrzyć się w butelkę wody lub termos z ciepłą herbatą (w zależności od pory roku) i wygodne buty do spacerowania.
Zadania na trasie
Zadania do wykonania 12
Punkty do zdobycia 48p.

Pobierz aplikację

Sprawdź Story Planet Go! Pobierz aplikację, wybierz wycieczkę i odwiedź pierwsze trzy punkty za darmo.
Komentuj, oceniaj, dodawaj własne zdjęcia!

Jeśli jesteś znawcą swojej okolicy lub fanem serii fabularnych i chcesz podzielić się swoją pasją, i zarabiać na posiadanej wiedzy, możesz stworzyć własny szlak i udostępnić go turystom w aplikacji.